Program a akce

Program květen

Tento měsíc nás čekají písničky a říkadla pro nejmenší, navazují pohybové hry a také si vytvoříme papírové kvetoucí stromy. Poslední úterý v měsíci bude tzv. volná herna, kdy budou k dispozici různé aktivity a hry dle výběru dětí.

Duben

V dubnu se můžete protáhneme zimou ztuhlá těla a budeme cvičit jazýček. Taktéž se pustíme do jarních dekorací. Přijďte mezi nás.

NOC S ANDERSENEM

Zveme do MC na Noc s Andersenem. Možnost přijít celá rodina nebo děti samotné na večerní program nebo mohou děti od 5 let i přespat. Všchny informace na letáku nebo emailem.

Staré pověsti české

Hudebně dramatické odpoledne pro děti a rodiče. Vhodné pro celou rodinu či děti od 5 let. Nutno přihlásit se na mcpraminek@seznam.cz.

program březen

V březnu na nás čeká výroba razítek, soviček; spousta zpívání, pohybu a her. Přijďte mezi nás!

Rej masek

Pozvánka na Rej masek, který se koná v pátek 6.2.2015 od 9:30hodin v herně našeho mateřského centra. Takže bude místo tzv. volné herny. Všechny masky mají vstup zdarma. Děti mají vstup zdarma i bez masek, jinak dospělá osoba 40Kč a členky OS Maminky sobě 20Kč.

Bezpečné cestování s dětmi

Čím se řídit při výběru autosedačky, jak poznat, že nastal čas vyměnit autosedačku za větší a mnohé další se dozvíte v úterý 17.2. na besedě o bezpečném cestování s dětmi s možností si vyzkoušet na speciálním trenažeru právě tu vaši autosedačku. Beseda se koná v herně mateřského centra od 10 hodin...

program únor

Pozor, změna!!! Od února se programy odehrávají v úterý!!! Tento měsíc na Vás čeká výroba škrabošky (hned v pátek ten samý týden se v MC v rámci volné herny bude konat karneval), logopedické cvičení proložené pohybem, beseda na téma autosedaček a vše zakončíme výrobou domácího "jaru" na...

program leden

Program na měsíc leden. Přijďte si s dětmi 29.1. vyzkoušet montessori aktivity.

program prosinec

Zveme vás každý čtvrtek do herny, kde je od 10 hod připraven program. Otevřeno je od 9 hod. Nebo přijďte každý pátek, kdy je pro vás oteřena volná herna.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>