Program a akce

Mikuláš v Pramínku

Tento pátek přijde Mikuláš se svými pomocníky a přinese dárečky. Budeme si s dětmi hrát, zpívat a tancovat!

Adventní tvoření

Zveme maminky a děti do páteční volné herny, kde se tentokrát můžete ( ale samozřejmě nemusíte) přidat k tvoření vánočních výrobků pro náš stánek na adventní trhy . Ty budou tradičně probíhat první adventní neděli v Pečkách a my zde budeme prezentovat naši činnost a její výledky ( právě výrobky...

Herničky pro šikulky

Letos vás chceme pozvat na projekt zvaný Herničky pro šikulky. Budou čtyři tématické okruhy, které se budou pravidleně po týdnu střídat. Jako první na vás bude čekat fyzioterapeutka Mgr.Zuzana Brabencová a její Hrátky s rytmem, kde se s dětmi krásně protáhnete, další v pořadí budou aktivity s prvky...

Putování za řemesly

Pojďme se vydat na stezku plnou dobrodružství a starých řemesel. Začíná se na hoře Pičhoře a končí v herně, kde budou tvořivé dílny. Akce probíhá od 14 do 15:30 dne 25.9.2016.

Montessori hratky

Tento skolni rok posledni montessori hratky v nasem materskem centru. Jiz tento ctvrtek.

Carodejnicky rej na hore Pichore v Dobrichove

30.4.2016 od 16:00 hod. Kostata nastartovat, pripravit se a letime!!!!!! Pripraveny budou souteze pro deti, opet carodejnicka stezka, maly ohen na opekani burtu a zakonceni velkym ohnem jako obvykle za asistence mistniho dobrovolneho sboru hasicu v Dobrichove.

Tvořivé dílny

Advent se blíží a s ním i adventní trhy, kterých se každoročně účastníme. Pojďte s námi vyrábět již tuto neděli 25.10. a to od 14 do 18 hod v MC herně v Dobřichově. Materiál zajištěn , dobrou náladu si vemte s sebou :-)

Tvořivé neděle

V průběhu listopadu se můžete těšit na tvořivé neděle. Cena kurzu 130Kč (pro členky 115Kč). Vše viz letáček.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>